Hangi Ürünler İçin Değişim Talep Edebilirim?
Tek kalanlar gibi özel promosyon,fırsat ve indirim kategorileri hariç tüm ürünler için değişim talep edebilirsiniz. Değişim kargo ücretini karşılamamaktayız. Değişim sonrasında size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti de tarafınıza yansıtılmaktadır.
Hangi Ürünler İçin İade Talep Edebilirim?
Defolu ya da yanlış gönderilmiş ürünler iade edilebilir. İade kargo ücretini bizim karşılamamız için anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı bir kargo ile göndermeniz halinde iade kargo ücretini karşılamamaktayız.
Tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti ilk olrak tarafınızdan ödenecektir.
Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.
Değişim ve İade süresi kaç gündür?
Kaia Online’dan alınan tüm ürünler için değişim ve iade talebi oluşturmak için, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden üç gün içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi info@kaiaonline.com ya da 08502419070 whatsapp hattından bildirmek zorundasınız. .
Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde www.kaiaonline.com un size göndereceği teslimat adresine geri göndermenizi rica ederiz. 7 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz.
İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.
İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve kaiaonline.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.
İadem Onaylandıktan Ne kadar Süre Sonra Ücret ve Kargo Ödememi Geri Alabilirim?
İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor. Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup kaiaonline.com’ un sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.
Kapıda Ödeme Seçeneğinde Neden Ek Ücret Ödüyorum?
Kapıda ödeme hizmet bedeli kapıda nakit ödeme ya da kredi kartı ile (MNG Kargo yetkilisi) ödeme alınmaktadır.
Kargo firması tahsilat hizmetini sunduğu için bu ücret, kargo firması olan MNG Kargoya ödenmektedir.
Firmamız ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır.
Kapıda ödeme hizmet bedeli olan ücret hangi şartlarda iade edilmektedir?
Hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır.
Kapıda Ödeme Hizmeti ile Satın Alınan Ürünlerin Teslim Alınmaması Hakkında;
Kapıda ödeme seçeneği ile satın alınıp, müşteri tarafından teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, kaiaonline tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir.
Ürünün teslim alınmaması durumunda yasal haklarımız için , bilgisayar kayıtları,alıcının beyan ettiği adı soyadı,TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme hizmetini kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz meşgul etme ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.
Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az on (10) en fazla kırk (40) katı kadar tazminat bedelini kaiaonline.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.
Sipariş İptali:
Sipariş iptali için aynı gün içinde info@kaiaonline.com mail adresimize konu başlığına “Sipariş İptal Talebi” yazarak sipariş numaranız ile birlikte doldurarak gönderdikten sonra siparişiniz iptal edilecektir.
Kargoya verilen siparişler iptal edilememektedir.
Bu durumlarda siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra yukarıda belirtilen ürün iade prosedürüne uygun şekilde ürünü iade edebilirsiniz.
Defolu, Hatalı Ürün
Satın almış olduğunuz ürünler kargoya teslim edilirken kamera ile hasar, defo kontrolü yapılmaktadır. Yine de ürününüzü teslim aldığınız esnada kargo görevlisinin yanında paket ve ürünü kontrol etmenizi öneririz. Kargo paketi yırtılmış yada hasarlı olduğunu gördüğünüz ürün için hata tespit tutanağı hazırlatmanız gereklidir.
Yukarıda anlatılan tüm şartlar dahilinde; kaiaonline.com’dan yaptığınız tüm ürünler için İptal,iade ve değişim sağlayabilirsiniz.
Keyifli Alışverişler Dileriz..

Menü
Kapa

Sepetim

Son Görüntülenen Ürünler

Close

Sizi burada görmek çok güzel!

E-posta adresinize bir şifre gönderilecektir.

Kişisel bilgileriniz websitemizde daha iyi bir deneyim yaşamanız için gereklidir. Ve gizlilik politikamız dahilinde saklanır gizlilik ilkesi.

Zaten bir hesabınız var mı? Oturum açın

Kapa

Categories