Hakkımızda

‘’Kaia Online’’ 2020 yılında Betül Kılıç tarafından kurulmuştur. Henüz çok yeni bir firma olsak da, kuruluş sürecinin büyük çoğunluğunda; kadın giyim sektörünü araştırma, sektörün eksiklerini tespit etme, online satış sürecindeki problemlerin analizi ve çözümü üzerine çalışmalar yapmış ve halihazırda yapmaktayız.

Kadın giyim sektöründe sadece online hizmet vermek üzere yola çıkmış ve şu an sadece e-ticaret platformumuz ‘’www.kaiaonline.com’’ ve instagram hesabımız @kaiaonlinegiyim üzerinden müşterilerimize ulaşmayı hedeflemekteyiz.Sorunsuz teslimat, kaliteli ürün, ihtiyaca yönelik seçenekler, doğru fiyat kısacası; müşterilerimizi memnun edecek tüm detayları başlarken kendimize ilke edindik.
Güncel ve her zevke hitap edebilecek ürünleri portföyümüze katarak, Kaia’nın çok daha fazla kadına ulaşmasını ve bu yaklaşımla Kaia Online’ı büyüterek tüm Türkiye’de büyük bir ailemiz olsun istiyoruz.

Kaiaonline.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerin SSL ile güvence altında olduğunu belirtir, keyifli alışverişler dileriz..

Menü
Kapa

Sepetim

Son Görüntülenen Ürünler

Close

Sizi burada görmek çok güzel!

E-posta adresinize bir şifre gönderilecektir.

Kişisel bilgileriniz websitemizde daha iyi bir deneyim yaşamanız için gereklidir. Ve gizlilik politikamız dahilinde saklanır gizlilik ilkesi.

Zaten bir hesabınız var mı? Oturum açın

Kapa

Categories